4143 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 22 augusti 2022 -
7275 Akvarell
Josef Öberg (1890-1967), Stockholm, 47x60
Såld: 100 kr
Såldes den 21 augusti 2017 -
3272 Akvarell
Josef Öberg (1890-1967), stadsmotiv, signerad, 31x4
Såld: 250 kr
Såldes den 30 mars 2015
Föremål som liknar akvarell Josef Öberg
- Träfflista
- alla
- Visa alla